Rok 2017 jest niezwykle łaskawy dla naszych kolegów, którzy zdobyli prawie wszystkie drużynowe trofea ufundowane przez  Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu.

X Regionalnych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej

–  skład drużyny: Jakub Siedlecki , Mikołaj Ziemblicki, Jan Fiderewicz, Błażej Wełnitz, Marcin Kosiński, Mateusz Jasiak, Radosław Banaś, Krzysztof Janiszewski i Aleksander Kowalke.

- skład drużyny: Wojciech Jazel, Adrian Pietrzak, Marek Łukaszewski, Krzysztof Janiszewski, Radosław Banaś, Aleksander Kowalke, Artur Moczadło, Piotr Folega, Daniel Trzebiatowski i Mateusz Jasiak.

XXV Regionalnych Zawodach Leśników w Strzelectwie Myśliwskim

- skład I drużyny: Jakub Siedlecki, Mirosław Kokociński, Jan Fiderewicz;

- skład II drużyny: Jarosław Lauter. Tomasz Marcinek, Mateusz Jasiak;

W dniu 28 października 2017r. na strzelnicy myśliwskiej im Jana Wendy rozegrano  25 jubileuszowe Regionalne Zawody Strzeleckie Leśników Regionalnej Dyrekcji LP w Toruniu.

Pomimo "odniesionych ran" po przejściu huraganu przez lasy Kujaw i Pomorza oraz w niesprzyjających warunkach atmosferycznych znani z silnego charakteru, nigdy się nie poddający leśnicy stawili się do rozegrania kolejnych zmagań  sportowych tym razem w strzelectwie.

W zawodach udział wzięło XIII – trzy osobowych drużyn oraz trzech zawodników startujących w klasyfikacji indywidulanej.

W klasyfikacji drużynowej:

I miejsce zajęła I drużyna  Nadleśnictwa Solec Kujawski zdobywając  - 755/900 pkt,

Zwycięzcą zawodów został:

Zbyszko Montowski – zdobywając 275/300pkt. (Nadleśnictwo Różanna).

II miejsce zajął Jan Fiderewicz  – 270/300 pkt. (Nadleśnictwo Solec Kujawski).

III miejsce Kamil Węgielewski – 265/300 pkt. (Nadleśnictwo Jamy).

Puchar Dyrektora RDLP w Toruniu dla najlepszego nadleśniczego na „osi myśliwskiej” wywalczył Jakub Siedlecki  z Nadleśnictwa Solec Kujawski  - 70/100 pkt.

Puchar Przechodni Nadleśniczego Nadleśnictwa Różanna dla najlepszego zawodnika na „osi myśliwskiej” wywalczył Jan Fiderewicz z Nadleśnictwa Solec Kujawski – 95/100 pkt.

Puchar Przechodni Nadleśniczego Nadleśnictwa Tuchola dla najlepszego zawodnika na „kręgu  myśliwskim” wywalczył Zbyszko Montowski  – 95/100 pkt.

Anna Sarzyńska otrzymała nagrodę dla „najlepszej Diany” ufundowaną przez Nadleśniczego Nadleśnictwa Osie.

Nagrodę Nadleśniczego Nadleśnictwa Trzebciny dla najstarszego zawodnika otrzymał Roman Pawlak.