Lista aktualności Lista aktualności

Piłkarska Liga Leśników - Orlik 2017/2018

Sezon 2017/2018 Piłkarskiej Ligi Leśników RDLP Toruń - Orlik Leśników rozpoczęty ! Pierwsze mecze odbyły się 28 września 2017 r.

RUNDA JESIENNA

Runda jesienna Piłkarskiej Ligi Leśników RDLP Toruń - Orlik Leśników 2017/2018 trwa od 15.09. 2017 r. do 31.12.2017 r. 

Lp. GOSPODARZE GOŚCIE DATA WYNIK
1. Dąbrowa Trzebciny-Tuchola 28.09.2017r. 1:14
2. Różanna-Żołędowo Toruń    
3. Skrwilno Solec Kujawski 28.09.2017r. 1:3
4. Toruń Skrwilno    
5. Trzebciny-Tuchola Różanna-Żołędowo 11.10.2017r. 4:1
6. Czersk-Przymuszewo Dąbrowa    
7. Różanna-Żołędowo Czersk-Przymuszewo    
8. Skrwilno Trzebciny-Tuchola    
9. Solec Kujawski Toruń 18.10.2017r. :
10. Trzebciny-Tuchola Solec Kujawski 08.11.2017r. :
11. Czersk-Przymuszewo Skrwilno    
12. Dąbrowa Różanna-Żołędowo    
13. Skrwilno Dąbrowa    
14. Solec Kujawski Czersk-Przymuszewo 22.11.2017r. :
15. Toruń Trzebciny-Tuchola    
16. Czersk-Przymuszewo Toruń    
17. Dąbrowa Solec Kujawski    
18. Różanna-Żołędowo Skrwilno    
19. Solec Kujawski Różanna-Żołędowo    
20. Toruń Dąbrowa    
21. Trzebciny-Tuchola Czersk-Przymuszewo    

 

TABELA PIŁKARSKIEJ LIGI LEŚNIKÓW 2017/2018

Lp.

Drużyna

Rozegrane Mecze

Wygrane

Remisy

Przegrane

Bramki zdobyte

Bramki stracone

Różnica Bramek

Punkty

1.

Trzebciny-Tuchola

2

2

-

-

18

2

16

6

2.

Solec Kujawski

1

1

-

-

3

1

2

3

3.

Skrwilno

1

-

-

1

1

3

-2

0

4.

Różanna-Żołędowo

1

-

-

1

1

4

-3

0

5.

Dąbrowa

1

-

-

1

1

14

-13

0

6.

Czersk-Przymuszewo

-

-

-

-

-

-

-

-

7.

Toruń

-

-

-

-

-

-

-

-

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW PIŁKARSKIEJ LIGI LEŚNIKÓW 2017/2018

RANKING

ZAWODNIK

DRUŻYNA

MECZE

BRAMKI

1

Krzysztof Krupa

Trzebciny-Tuchola

2

9

2

Piotr Krzychowiec

Trzebciny-Tuchola

2

3

2

Przemysław Podlewski

Trzebciny-Tuchola

2

3

4

Marcin Bednarski

Skrwilno

1

1

4

Piotr Folega

Solec Kujawski

1

1

4

Adam Glama

Trzebciny-Tuchola

1

1

4

Krzysztof Kaczmarek

Dąbrowa

1

1

4

Karol Kornet

Różanna-Żołędowo

1

1

4

Aleksander Kowalke

Solec Kujawski

1

1

4

Adrian Pietrzak

Solec Kujawski

1

1

4

Łukasz Adamczyk

Trzebciny-Tuchola

2

1

4

Szymon Bauza

Trzebciny-Tuchola

2

1